„Tak miało być” – spotkanie z Przemkiem Corso

Przemek Corso będzie gościem Grodziskiej Biblioteki Publicznej 4 kwietnia 2024 r. Spotkanie autorskie rozpocznie się o godzinie 17.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny i bezpłatny.

Przemek Corso – dziennikarz, pisarz, lektor, konsultant artystyczny, promotor, konferansjer, scenarzysta, tłumacz, autor tekstów piosenek… Autor m.in. słynnej serii książek opowiadającej historie archeologa i awanturnika Roberta Karcza, wywiadów: z Grubsonem – raperem i producentem muzycznym, Rahimem – współzałożycielem legendarnej Paktofoniki i Pokahontaz, a także współautorem (wraz z Czesławem Mozilem – uwielbianym przez fanów liderem polsko duńskiego zespołu „Czesław śpiewa”), niezwykłej koncertowej książki pt. „Pocztówki z pandemii”.

W listopadzie 2023 r. wspólnie z Julią Żugaj napisał powieść z kategorii young adult pt. „Tak miało być” –  o dojrzewaniu, pierwszych porywach serca, trudnościach, które młodzi ludzie spotykają na swojej drodze. Ważne są w niej więzy rodzinne, przyjaźń, spełnianie marzeń a właściwie ciężka praca, która umożliwi realizację celów.

Ciekawa rozmowa, muzyka, mnóstwo anegdot i podpisywanie książek.