Ogólnopolski Konkurs Język Angielskiego

W piątek 15.03.2024r. grupa 27 pierwszoklasistów z naszej szkoły wzięła udział w Konkursie English Ace. Konkurs ten powstał z myślą
o uczniach szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu całej Polski i ma działać jako instrument motywujący uczniów do rozwijania sprawności językowych oraz podejmowania intelektualnych wyzwań. Pozwala on również diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów jak również odkrywać ich uzdolnienia i talenty językowe. Konkurs ma postać testu wielokrotnego wyboru, a materiał językowy ujęty w testach konkursowych uwzględnia podstawę programową. Szkolnymi koordynatorami konkursu były panie: Agata Sterczak- Jankowiak i Anna Skrzypczak. Trzymamy kciuki za naszych uczniów i czekamy na wyniki, które wpłyną do Szkoły w ciągu najbliższych pięciu tygodni.