Sukces naszych tancerzy!

Dnia 10.04.2024r w Poznaniu w Zespole Szkół Zawodowych nr 6 odbyła się już kolejna edycja ,,Wiosennego Turnieju Tańca w LELEWELU,,. W turnieju wzięło udział łącznie 116 uczestników ze szkół z całej wielkopolski. Nasza szkołę reprezentowały 3 zespoły, a formacja ,, Maneater,,w składzie Bereszyńska Karolina, Kosińska Aleksandra, Kubicka Joanna, Lewandowska Agata,Michalak Ewa, Przymuszała Laura, Sylwia Skubel i Szymańska Jagoda – wszystkie z kl.3CT  zajęła 2 miejsce! Pokazy taneczne stały na bardzo wysokim poziomie, zarówno publiczność jak i jury było zachwycone umiejętnościami tancerzy.
Udział w zawodach brały:  Zaporozhets Polina 1KT, Bekas Michalina 2GT, Derychowska Martyna 2GT, Kaczmarek Marika 2GT, Napierała Nikola 2GT,  Sieńko Milana 2GT. Zdjęcia wykonała niezawodna grupa ,,Kantor,, w składzie:Durek Mateusz 3BT, Smukała Oskar 3BT, Nowak Andrzej 3CT, a gorąco kibicowały i wspierały Kaczmarek Nina – 1GT, Kuska Marta 1GT, Popovych Yuliana 2GT.
Podsumowanie:1 miejsce –  ,,LELEWELKI,, ZSZ nr 6 w Poznaniu2 miejsce – ,, Meneater,, ZST Grodzisk WLKp3 miejsce – ,,Paderek,, VI LO w Poznaniu
Ze sportowym pozdrowieniem Anna Hoffman- Lusina i Weronika Bereszyńska