Spotkanie członków Klubu Seniora przy Gminnym Centrum pomocy Środowiskowej Promessa

W dniu 10.04.2024 o godz. 11.00 w CK Rondo w Grodzisku Wielkopolskim odbyło się poświąteczne spotkanie członków Klubu Seniora przy Gminnym Centrum pomocy Środowiskowej Promessa. Do udziału w koncercie została zaproszona również nasza szkoła.
W koncercie udział wziął: zespół wokalny, solistka i duet. Zespół wokalny reprezentowały: Solocha Aleksandra kl. 1 DT; Chełmińska Maja kl. 1 FT; Kałek Oliwia kl. 1 LT; Krystek Eliza kl. 1 GT; Bętka Marika kl. 1 ET, solistką była Krystek Eliza kl. 1 GT. W duecie wokalno- instrumentalny wystąpiły Roszak Oliwia kl. 3ET i Kocoń Kinga kl. 3ET

Każdy z podmiotów zaśpiewał i zagrał po dwa utwory. Koncert przebiegł w przemiłej i serdecznej atmosferze, gdzie ciepłe przyjęcie zaowocowało bisem dziewcząt, które zaśpiewały wspólnie z gośćmi zaproszonymi na koncert. Cała sala zaśpiewała wspólnie piosenkę Maryli Rodowicz ,,Wsiąść do pociągu”. Uczennice przygotowała i opiekę sprawowała p. Katarzyna Buda