Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030

Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Technicznych w Grodzisku Wielkopolskim z dumą ogłasza przystąpienie do innowacyjnego projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030”. Jest to krok milowy dla edukacji w regionie, który umożliwi uczniom i nauczycielom dostęp do najnowszych technologii cyfrowych oraz nowoczesnych metod nauczania.

Inicjatywa ta ma na celu zintegrowanie nowoczesnych technologii cyfrowych z procesem nauczania, co otwiera drzwi do innowacyjnych metod edukacyjnych i dostarcza uczniom umiejętności niezbędnych w coraz bardziej cyfryzowanym świecie. Projekt „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030” obejmuje szereg działań, które mają na celu nie tylko wyposażenie uczniów w praktyczną wiedzę technologiczną, ale również wspieranie nauczycieli poprzez kursy i szkolenia zawodowe.