I Szkolny Konkurs Fryzjerski „Space look”

Dnia 11.02.2019r. w Zespole Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego odbył się I Szkolny Konkurs Fryzjerski „Space look”.
Hasło to miało zainspirować młodych artystów, którzy posiadają dużą wyobraźnię i jak się okazało podołali tak szeroko rozumianemu pojęciu jakim jest właśnie „ kosmiczny wygląd”.
W konkursie wzięło udział pięciu uczniów z klasy II fryzjerskiej oraz troje z klasy III. Organizacją wydarzenia zajęła się nauczycielka przedmiotów zawodowych fryzjerskich Marta Stucka – Nowak przy pomocy Kierownik Kształcenia Praktycznego Magdaleny Ambrozik. Udało im się pozyskać sponsorów:  Lucynę Cecułę, Renatę, Stucką, Magdalenę Grek oraz Grupę Polwell – Fale, Loki, Koki, którzy ufundowali nagrody za pierwsze trzy miejsca oraz nagrodę publiczności.

Jury w składzie: właścicielka Instytutu Zdrowia i Urody Lucyna Cecuła, Renata Stucka – właścicielka salonu fryzjerskiego oraz wieloletnia egzaminatorka, Magdalena Grek – właścicielka salonu fryzjerskiego oraz hurtowni fryzjersko – kosmetycznej, absolwentka szkoły Daria Ludwiczak, Janina Musiał Dyrektor Centrum Kształcenia dla Dorosłych oraz Magdalena Ambrozik Kierownik Kształcenia Praktycznego, uważnie przyglądało się poczynaniom uczestników oraz oceniało ich m.in. za odpowiednie przygotowanie stanowiska pracy, realizację tematu, stopień trudności, estetykę wykonania fryzury oraz porządek na stanowisku pracy.
Po podliczeniu punktów zdobytych przez uczestników I miejsce zajęła Zuzanna Kaczmarek z klasy drugiej, II miejsce Klaudia Nowak z klasy drugiej,
III miejsce przypadło Wiktorii Śmiałek również z klasy drugiej, natomiast najwięcej głosów od publiczności otrzymała Oliwia Owsianna z klasy trzeciej.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.
Marta Stucka – Nowak