ZŁOTA KSIĘGA 2

Najlepsi z najlepszych w roku szkolnym 2019/2020

Najlepszy Absolwent Technikum

KRYSTIAN LEMAŃSKI kl. IV A

Uczeń ze 100 % frekwencją w całym cyklu nauczania

JAKUB FÓRMANIAK kl. IV G

JAKUB SAWICKI kl. IV B

ANNA ZAJDOWICZ kl. IV E

Uczeń ze 100 % frekwencją w roku szkolnym 2019/2020

JULIA GORZELANA kl. IV E

KRZYSZTOF KASPROWIAK kl. IV E

MONIKA WŁODARCZAK kl. IV E

Najlepsi uczniowie z gmin:

Grodzisk Wielkopolski – KRYSTIAN LEMAŃSKI kl. IV A

Granowo – PAULINA WILCZYŃSKA kl. IV C

Kamieniec – ALEKSANDRA KAŹMIERCZAK kl. IV D

Rakoniewice- WIKTORIA JASKULSKA kl. IV E

Wielichowo- DOMINIKA GRZEŚ kl. IV D

Najlepszy sportowiec szkoły:

KATARZYNA  ZEIDLER kl. IV A

Najlepsi uczniowie wyróżnieni przez Dyrektora za pracę na rzecz Szkoły:

MARIANNA BARTKOWIAK kl. IV C

KAROLINA CHMIELEWSKA kl. IV M

MIROSŁAW JANOWSKI kl. IV E

WIKTORIA JASKULSKA kl. IV E

PATRYK KRYNOJEWSKI kl. IV B

JAKUB MICHALSKI kl. IV B

HUBERT MICHALSKI kl. IV M

JAKUB OLEJNIK kl. IV B

JAKUB PROBST kl. IV B

ALICJA WALKOWIAK kl. IV M

Najlepszy Absolwent Branżowej Szkoły I Stopnia

 MACIEJ KRUCZEK kl. III az

Uczeń ze 100 % frekwencją w całym cyklu nauczania

LESZEK WRÓBLEWSKI kl. III bz

Uczeń ze 100 % frekwencją w roku szkolnym 2019/2020

ARKADIUSZ KWIATEK kl. III fz

Najlepszy uczeń z Powiatowego Cechu Rzemiosł Różnych Małej i Średniej Przedsiębiorczości

MACIEJ KRUCZEK kl. III az

Najlepszy Uczeń z Powiatowego Zrzeszenia Handlu i Usług

ARKADIUSZ KWIATEK kl. III fz

Najlepsi uczniowie w zawodzie:

Cieśla- RAFAŁ SZEFLER kl. III ez

Cukiernik- PIOTR ŚMIESZEK kl. III dz

Elektromechanik- MIKOŁAJ WOLSZTYŃSKI kl. III fz

Fryzjer- JULIA NAPIERAŁA kl. III fz

Kucharz- PAULINA BOROWSKA kl. III dz

Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych- MATEUSZ WALIGÓRA kl. III ez

Mechanik pojazdów samochodowych- TYMOTEUSZ FIZYCZAK kl. III cz

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie- DOMINIK BRYCHCY kl. III az

Operator obrabiarek skrawających- KRYSTIAN PAPIEŻ kl. III ez

Piekarz- ARKADIUSZ KWIATEK kl. III fz

Sprzedawca – LESZEK WRÓBLEWSKI kl. III bz

Stolarz – MACIEJ KRUCZEK kl. III az