Zebranie i nowy Zarząd „KLOPSÓW”

30 stycznia 2024 r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków Szkolnego Klubu Turystycznego „KLOPS”, który od prawie 29 lat działa w szkole i na terenie powiatu grodziskiego (jedyny klub turystyczny w całym powiecie! ).Obecnie liczy aż 52 członków: uczniów klas technikalnych i Szkoły Branżowej.

W czasie zebrania dotychczasowy Prezes – Kacper Flieger z klasy 5 technikum mechatronicznego złożył sprawozdanie z działalności klubu w ostatnich 2 latach. Następnie dokonano wyboru nowych władz „KLOPSÓW”. W wyniku głosowania Prezesem została Aleksandra Lemańska z klasy 3LT , zastępcą- Mateusz Rabiega z kl. 4 MT a gazetką i kroniką zajmą się: Anhelina Polenyk z kl. 3ET i Małgorzata Czub z kl. 2ET. ( na zdjęciu nowy Zarząd – kolejno od lewej: Aleksandra Lemańska, Anhelina Polenyk, Mateusz Rabiega i Małgorzata Czub ).

Warto dodać , że dotychczasowy Kacper Flieger ( na zdjęciu) był Prezesem „KLOPSÓW” przez 2 kadencje (co zdarza się bardzo rzadko) i pełnił funkcję z wielkim zaangażowaniem oraz pasją społecznikowską. Dlatego w podziękowaniu za wspaniałą postawę otrzymał nie tylko oklaski, ale też upominek: zestaw biwakowy do gotowania.

W najbliższych planach „KLOPSÓW” II Górski Rajd „Twardzieli” (do schroniska „Andrzejówka” w Górach Suchych) i być może wycieczka lotnicza do Kopenhagi.

Zapraszamy!