Wyjazd logistyków do firmy PROMAG

20.02. klasy II kształcące się w zawodzie technik logistyk, odwiedziły firmę PROMAG, lidera w branży intralogistycznej. Firma ta już prawie 35 lat optymalizuje procesy intralogistyczne poprzez kompleksową ofertę obejmującą: systemowe rozwiązania urządzeń do składowania i przenośników, wózki widłowe, urządzenia przeładunkowe, urządzenia dźwignicowe, meble metalowe, urządzenia i materiały do pakowania oraz wiele innych. Przedstawiono nam także film, który przedstawiał zakres prac jakimi zajmuje się firma Promag.

Wycieczka przybliżyła nam wiedze na temat logistyki i jej przyszłości. Zdobyliśmy nowe doświadczenia i zobaczyliśmy jak funkcjonują takie firmy i kim możemy zostać w przyszłości. Wszyscy bardzo uważnie i słuchaliśmy wykładu, który był dla nas przygotowany z ciekawością oglądaliśmy  wszystko to co zostało nam zaprezentowane. Podczas zwiedzania magazynu przyszłości dla naszych uczniów został również przygotowany quiz,  lepsza okazała się drużyna dziewcząt w składzie: Aleksandra Papież, Majka Majcherek oraz Kinga Sowa, które otrzymały od firmy PROMAG małą niespodziankę.