Wycieczka logistyków do DSV Road w Komornikach

23.11 klasa 1LT udała się na wycieczkę w ramach kolejnego cyklu łączenia teorii z praktyką, zapoznali się z magazynem DSV Road w Komornikach. Podczas wizyty studyjnej Pan Tomasz Fryska , Kierownik ds. operacji magazynowych, oprowadził naszych uczniów po magazynie, opowiadając o zachodzących w magazynie procesach. W ramach omawianego tematu, dotyczącego procesów logistyczno-
magazynowych, przyszli logistycy mieli okazję nie tylko obserwować pracę w magazynie, ale również wykonywać zadania z tym związane w dziale packingu. Uczniowie mieli możliwość zobaczyć jak formuje się paletową jednostkę ładunkową, w jaki sposób przeprowadza się
inwentaryzację dostaw przychodzących czy jak w prawidłowy sposób rozmieszczać towar na magazynie.
Dziękujemy DSV Road za możliwość zorganizowania wizyty uczniów w magazynie i przybliżenie zasad logistyki kontraktowej, magazynowania, kompletowania i transportowania.