Wiosenny Turniej Tańca

To już kolejna edycja Wiosennego Turnieju Tańca organizowanego przez szkołę Lelewela w Poznaniu, z którego wracamy z pucharem:) Pojechaliśmy tam w mocnym składzie i z aż 4 grupami tanecznymi, które pokazały się na wysokim poziomie. W turnieju brało udział 13 formacji i to my zajęliśmy 1 miejsce z grupą ,,Maneater”, którą tworzą dziewczyny z kl.2CT. 2 miejsce zdobyła szkoła ZSZ nr6 ,,Lelewelki”, a 3 miejsce LO nr 6 Poznań ,,Szósteczki”. Wszystkim dziewczynom należą się wielkie gratulacje za pracę jaką włożyły w swoje układy pod czujnym okiem p. Anny Hoffman- Lusiny. 
Uczestniczki
1. Grupa ,,Sparks”, z kl. 1GT Yuliana Popovych, Michalina Bekas, Tatiana Lewanowska
2. Grupa ,,Elite Dance”, z kl. 1CT i 4B Olga Stankowiak, Paulina Majka, Wiktoria Wójcik
3. Grupa ,,Szafirki”, z kl. 4 ET i 4B Luiza Czekaj, Olga Stankowiak, Sandra Jankowska, Marta Urbaniak, Julia Pindara
4. Grupa ,,Maneater”, z kl.2 CT Laura Przymuszała Karolina Bereszyńska Aleksandra Kosińska Ewa Michalak Joanna Kubicka Sylwia Skubel Jagoda Szymańska
Zdjęcia: Martyna Walkowiak z kl 4 ET, fryzury wykonała Wiktoria Trzeszewska kl. 4 ET, filmowali dla nas Mateusz Durek kl 2 BT, Andrzej Nowak kl. 2CT oraz Ola Rudnicka z 2ATZapraszamy do fotorelacji:)
Ze sportowym pozdrowieniem Weronika Bereszyńska