Spotkanie z firmą RAN Logistics

W dniu 31.03.2023 uczniowie klas: IVA i IFT wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami firmy RAN Logistics z Rakoniewic. Jest to młoda, dynamiczna, prężnie rozwijająca się firma świadcząca usługi transportowe w zakresie ładunków całopojazdowych oraz drobnicowych. Prelegenci przybliżyli uczniom misję firmy, którą jest tworzenie i dostarczanie profesjonalnych usług transportowo spedycyjnych na światowym poziomie. Nasi absolwenci, aktualnie pracownicy firmy Ran Logistics to wysokiej klasy eksperci, gwarantujący profesjonalną obsługę oraz doradztwo spedycyjne połączone z sumiennym wykonywaniem powierzonych im zadań. Podczas spotkania opowiedzieli o systemie rekrutacji, specyfice pracy kierowcy w transporcie krajowym i międzynarodowym oraz zaletach i wadach pracy w spedycji.
Spotkanie okazało się bardzo inspirujące.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy.
Maria Łukowska