Spotkanie z Trychologiem

W dniach 01.02.2024 oraz 08.02.2024 uczniowie naszej szkoły uczący się zawodu fryzjer mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu zorganizowanym przez panią Martę Stucką – Nowak oraz Jagodę Ślebiodę. Naszym gościem była trycholog – pani Jagoda Nowaczyk. Podczas 1,5 godzinnego spotkania uczniowie zapoznali się z chorobami skóry głowy oraz konkretnymi przypadkami z gabinetu pani Jagody. Pod koniec warsztatów dwie chętne osoby miały okazję obejrzeć swoją skórę głowy przy użyciu specjalnej kamerki. Ponadto otrzymały cenne rady i wskazówki co do pielęgnacji. Spotkanie z panią Jagodą było bardzo cennym doświadczeniem, ponieważ to właśnie najczęściej fryzjer jest pierwszą osobą, która widzi niepokojące zmiany na skórze głowy.