Konkurs biologiczno-geograficzny SMOG

W dniu 08.02.2024r. w Zespole Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp. odbył się I etap konkursu biologiczno – geograficznego pt. „Smog”. Tematyka konkursu nawiązywała do problemu zanieczyszczenia powietrza spowodowanego smogiem, sposobu ograniczenia niskiej emisji oraz skutkami zdrowotnymi. Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowały się osoby:

 1. Górny Kacper II GT
 2. Markowski Wojciech II GT
 3. Banaszuk Patrycja II ET
 4. Jóźwiak Emilia II DT
 5. Wajs Bartosz II BT
 6. Kaźmierczak Oliwier II BT
 7. Bartkowiak Karolina II BT
 8. Mizerny Maksymilian II BT
 9. Zawiślak Alicja II DT
 10. Makar Aleksandra I CT
 11. Budzińska Amelia II BT
 12. Michalak Patrycja II BT
 13. Kominowski Kacper II BT
 14. Siroshtan Oleksandr II BT
 15. Glapiak Martyna II GT
 16. Kucharczak Kuba I BT
 17. Stasiak Nadia II GT

Wszyscy uczniowie otrzymali Dyplomy uczestnictwa w konkursie. Klasy II BT i II GT otrzymały CERTYFIKATY NIETYKALNOŚCI, a dodatkowo osoby, które zakwalifikowały się do II etapu nagrodzone zostały oceną celującą z biologii lub geografii.
II Etap konkursu odbędzie się w drugim tygodniu po feriach. Wszystkim uczestnikom konkursu za liczny udział serdecznie dziękujemy. Uczniom, którzy uzyskali największą ilość punktów i zakwalifikowali się do drugiego etapu. GRATULUJEMY!
Organizatorzy konkursu: Maria Ptaszyńska, Magdalena Purgiel – Zadoń