Rekrutacja do przedsięwzięcia „Muzyka na językach”

Co?

Rekrutacja na zagraniczną mobilność do Portugalii w ramach przedsięwzięcia Muzyka na językach o numerze 2023-1-PL01-KA122-SCH-000147767 realizowanego w ramach projektu Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej  współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+, w Programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 realizowanego na zasadach Programu Erasmus+

Gdzie?

Formularz rekrutacyjny oraz Regulamin są dostępne na stronie szkoły oraz w sekretariacie szkoły przy ulicy Nowy Świat 41 oraz Żwirki i Wigury 2

Kiedy?

Termin składania formularza z załącznikami: 13.03.2024 r. do godziny 13.00

Miejsce: sekretariat szkoły przy ulicy Żwirki i Wigury 2

Jeżeli jesteś zainteresowany to koniecznie zapoznaj się z dokumentami poniżej: