Piękny Gest i Pomoc od Firmy Ferma Drobiu Woźniak

W dniu 27 marca br. całą społeczność naszej szkoły spotkała  niesamowita niespodzianka.  W imieniu Firmy Ferma Drobiu Woźniak, Pani Kierownik Justyna Opała przekazała darowiznę w postaci trzech 65 calowych  telewizorów marki Samsung.   
Inicjatorem całego zdarzenia okazał się wieloletni przyjaciel szkoły Członek Zarządu Powiatu Grodziskiego, Kandydat do Rady Powiatu Pan Ryszard Balcerek. 
Jest to dla społeczności szkolnej olbrzymia pomoc i niespodzianka. Telewizory zostaną zainstalowane w salach  i będą służyły nauczycielom w prowadzeniu zajęć lekcyjnych. Korzystać z nich będzie nasza młodzież, która dzięki nim może liczyć na ciekawsze i bardziej zajmujące ich uwagę zajęcia. 
Ferma Drobiu Woźniak to jeden z największych w Europie producentów jaj konsumpcyjnych.  Jak opowiedziała nam Pani Kierownik Justyna Opała:  “Firma działa od ponad 30 lat dostarczając jaja oraz produkty przetwórstwa jajecznego, zarówno na rynek polski, jak i globalny. Firma wierzy, że tylko zintegrowany proces produkcji może pozwolić na oferowanie najwyższej jakość produktów. Dlatego starannie nadzorują,  każdy jej etap: od wylęgarni piskląt, hodowli niosek, poprzez produkcję wysokiej jakości paszy, pakowanie i transport jaj. Firma dziennie produkuje 9 milionów jaj, posiada 11 lokalizacji w nich  wiele kurników dla niosek oraz odchowalni”.  
Pani Justyna Opała i Pan Ryszard Balcerek darowiznę dla szkoły przekazali na ręce przedstawicieli samorządu uczniowskiego i pani dyrektor Magdaleny Ambrozik. Cała społeczność szkolna bardzo dziękuję za ten serdeczny gest.  Warto inwestować w młodzież i wspierać młodych ludzi na każdym etapie edukacji. 
Darczyńcom, Inicjatorowi wydarzenia oraz Wszystkim Państwu życzymy: Zdrowych, Spokojnych, Radosnych Świąt i Smacznego Jajka.