„Pieczarka ma moc”

Dnia 30.05.2022r. w Zespole Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego odbyła się uroczystość wręczenia nagród oraz rozstrzygnięcie Wielkopolskiego konkursu gastronomicznego „ Pieczarka ma Moc”. Uroczystość połączona była z prelekcją Grzegorza Łapanowskiego – znanego kucharza i dziennikarza kulinarnego, jurora oraz prowadzącego polską edycję programu Top Chef. W trakcie gali finałowej uczniowie mogli dowiedzieć się o właściwościach kulinarnych oraz zdrowotnych pieczarki. Pierwsze miejsce
zdobyły uczennice naszej szkoły z kl.3B – Olga Stankowiak oraz Gabriela Nowak.
Wszystkim zwycięzcom oraz wyróżnionym serdecznie gratulujemy!
Organizatorami konkursu z ramienia szkoły byli nauczyciele Małgorzata Piaskowska, Ewelina Łęszczak, Remigiusz Stopa. Atrakcyjność konkursu niewątpliwie podniosły nagrody finansowe, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Grodzisku Wielkopolskim oraz firmy skupione w Innowacyjnym Pieczarkarstwie, za co bardzo serdecznie dziękujemy.