KURS MS SQL w ramach projektu Grodziscy Fachowcy

W okresie od 23 kwietnia 2022 r. do 22 maja 2022 r. grupa uczniów technikum informatycznego z Zespołu Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp. realizowała 60 godzinny kurs MS SQL  w ramach projektu Grodziscy Fachowcy.

W ramach kursu uczniowie odbyli zajęcia teoretyczne i praktyczne, na których poznali m.in.: podstawy języka SQL, tworzyli obiekty za pomocą SQL, łączyli z bazą danych czy wykorzystywali SQL do tworzenia dynamicznych stron WWW.

Zakończeniem kursu był egzamin wewnętrzny.      

Kurs dofinansowany były ze środków unijnych, w ramach projektów ,,Grodziscy fachowcy ” realizowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.