Opublikowano

Mistrzostwa Wielkopolski w Crossmintonie 15.05.21 Tarnowo Podgórne

W sobotę uczniowie Różowej w składzie: Oliwia Rozynek (IICT), Katarzyna Kopaczewska (IIeb), Adam Czekała (IIA), Adam Majorczyk (IIA), Mateusz Wieczorek (IIA) wraz z nauczycielami wychowania fizycznego p. Anna Ledzianowska, p. Beata Kleszcz i p. Rafał Maluśki wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Crossmintonie. Rozgrywki odbyły się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnowie Podgórnym. Poziom gry był bardzo wysoki i wszyscy walczyli o jak najlepsze rezultaty.

Reprezentacji ZST Grodzisk udało zająć się wysokie miejsca na podium.

➢ Mateusz Wieczorek – 3 miejsce (brązowy medal)

➢ Anna Ledzianowska – 2 miejsce (srebrny medal)

➢ Beata Kleszcz – 3 miejsce (brązowy medal)

➢ Rafał Maluśki – 2 miejsce (srebrny medal).

Wszystko wskazuje na to, że nie były to ostatnie Mistrzostwach, w których nasi reprezentanci wzięli udział bo już zaczynają przygotowywać się do kolejnych. Życzymy im powodzenia!

Zapraszamy na fotorelację