Konkurs historyczny „231. Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja 1791”

Konkurs Historyczny „231. Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja 1791”

13 maja 2022r. w Zespole Szkół Technicznych w Grodzisku Wlkp. odbył się szkolny konkurs historyczny „231. Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja 1791”. Do rozwiązywania testu obejmującego zarówno pytania jednokrotnego, jak i wielokrotnego wyboru przystąpiło 24 uczniów. Ostatecznych zwycięzców wyłoniła dogrywka. Konkurs został przygotowany i przeprowadzony przez nauczycielkę historii Annę Budnik.

Laureaci konkursu:

I miejsce: Jakub Grzeszkowiak, uczeń klasy 2MT

II miejsce: Kacper Bosy, uczeń klasy 2MT

III miejsce: Joachim Stachowiak, uczeń klasy 3DT

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wykazanie się dużą wiedzą historyczną,

a zwycięzcom gratulujemy sukcesu.

Oficjalne wręczenie nagród przez Panią Dyrektor mgr inż. Annę Matysiak odbyło się dnia 19.05.2022 roku.