Kolejny Sukces Zespołu Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim

16 maja 2018 roku na uroczystej gali w Warszawie odebraliśmy nagrodę w ramach II edycji konkursu grantowego „Wspieramy rozwój” organizowanego przez grupę CEDROB w wysokości 20 tysięcy złotych. W tym roku o wsparcie finansowe ubiegało się niemal 1300 instytucji. Nagrodę otrzymaliśmy z rąk pana Andrzeja Goździkowskiego prezesa firmy CEDROB z Ciechanowa. Nagroda była efektem wygranego przez naszą szkołę projektu „Łączenie pokoleń w pracowni gastronomicznej” napisanego przez panią Joannę Kokocińską oraz panią Natalię Wajs. Celem projektu jest integracja społeczna, rozwijanie umiejętności uczniów klas gastronomicznych poprzez realizację wspólnych zajęć z grodziskimi przedszkolakami, osobami niepełnosprawnymi oraz osobami starszymi.

Bardzo cieszymy się z wygranej.