Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży w ZST

„Przedsięwzięcie realizowane we współpracy z Centrum Polsko – Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia”

Z początkiem czerwca rozpoczyna się rekrutacja młodzieży chcącej wziąć udział w Polsko-Rosyjskiej Wymiany Młodzieży. Realizacja przedsięwzięcia jest możliwa dzięki udzieleniu dofinansowania przez Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia.  Uczestnikami wymiany będzie młodzież z Zespołu Szkół Technicznym im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim oraz młodzież z zaprzyjaźnionej szkoły w Szczołkowie (Rosja).  Tematem przewodnim wymiany jest „Jestem tym co jem? Bio, eco i organic. Żywność, żywienie a zdrowie”. Wizyta grupy rosyjskiej w Grodzisku zaplanowana jest na wrzesień 2018, rewizytę zaplanowano na październik 2018.

Więcej informacji u p. Joanny Kokocińskiej