Karta zgłoszenia do Branżowej Szkoły I Stopnia

Kandydat do szkoły musi wypełnić elektroniczną wersję karty zgłoszenia oraz dostarczyć do szkoły wszystkie wymagane dokumenty w wersji papierowej. Karta zgłoszenia w wersji papierowej jest dostępna na stronie internetowej szkoły (https://zst-grodzisk.pl/dokumenty-rekrutacyjne-2/) lub w sekretariacie szkoły.

————————————————————————————————————————————————————————

PRZED WYPEŁNIENIEM FORMULARZA PRZECZYTAJ UWAŻNIE INSTRUKCJĘ!
Zanim zaczniesz wypełniać elektroniczną kartę zgłoszenia musisz znaleźć praktykę i mieć podpisaną przez Twojego przyszłego pracodawcę papierową wersję karty zgłoszenia.

Kartę należy wypełnić bardzo starannie wpisując wszystkie konieczne dane. W terminie późniejszym będzie można zmienić wybrany wcześniej zawód lub szkołę bez powtórnego wypełniania całej karty zgłoszenia. Pamiętaj, żeby na bieżąco aktualizować internetową kartę zgłoszenia!

Wypełniając kartę wpisz odpowiedzi na wszystkie wymagane pytania i koniecznie kliknij „Prześlij”.

Pamiętaj, że swoje zgłoszenie będziesz mógł uzupełnić lub zmienić tylko wtedy, gdy podasz poprawny adres mailowy i zachowasz e-maila, którego otrzymasz po wypełnieniu lub uzupełnieniu tego formularza.
W tym e-mailu znajduje się przycisk „Edytuj odpowiedź”, kliknięcie którego spowoduje powrót do Twojego formularza. Uzupełniając go lub zmieniając pamiętaj jednak o każdorazowym kliknięciu „Prześlij”.

Poproś rodziców o pomoc w wypełnieniu tego formularza.

Elektroniczną kartę zgłoszenia trzeba wypełnić do 16 czerwca 2023r.
Zmiany w formularzu będzie można wprowadzić do 10 lipca do godziny 15.00. Po tym terminie formularz zostanie zamknięty.

Całą dokumentację w wersji papierowej wraz z załącznikami proszę dostarczyć do szkoły jak najszybciej – szkoła jest otwarta od 8.00 do 14.00, a 16 czerwca, 10 lipca i 21 lipca do 15.00. Pamiętaj o załączeniu do swoich dokumentów zaświadczeń o szczególnych osiągnięciach (dodatkowych zaświadczeń nie trzeba załączać, jeżeli jest właściwy wpis na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej).  

Dokładne terminy rekrutacji są dostępne na naszej stronie internetowej.

Wszystkie dodatkowe informacje będziemy na bieżąco podawać na naszej stronie internetowej.


Karta zgłoszenia do Branżowej Szkoły I Stopnia:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf02Oh2DkvB9Xqk_T85LsxHC1fPediDbx0XvE-zTicHp8SAEA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0