FINAŁU REJONU POZNAŃ TEREN ZACHÓD W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT XXI LICEALIADA

W dniu 5 grudnia w miejscowości Objezierze , odbyła się kolejna odsłona Drużynowego Turnieju w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców . Na, której nie mogło zabraknąć reprezentacji Zespołu Szkół Technicznych z Grodziska Wlkp. w składzie: Julia Trzeszewska , Wiktoria Jaskulska Izabela Woźna . Oraz drużyny chłopców : Cezary Dziedzic ,Marcin Nowak, Miłosz Cecuła . W turnieju uczestniczyło 11 zespołów męskich oraz 7 zespołów damskich. Rozgrywki odbyły się do trzech wygranych setów w singlu i w deblu co, wymagało od graczy nie lada kondycji fizycznej i psychicznej. Reprezentacja ZST Grodzisk Wlkp. uzyskała 5 miejsce wśród dziewcząt oraz 6 miejsce w klasyfikacji chłopców . Opiekę nad drużynami sprawował mgr Marcin Łodyga.