Mikołajki w szpitalu…

6 grudnia tradycyjnie obchodzimy Mikołajki –to czas prezentów. A czy może być coś piękniejszego, aniżeli obdarowanie tych, zwłaszcza najmłodszych,  którzy ten dzień muszą spędzić w szpitalnych murach? Oczywiście, że nie! Dlatego też w Mikołajki społeczność Zespołu Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim wraz z nauczycielami, postanowiła umilić szpitalny czas dzieciom przebywającym na oddziale pediatrycznym nowotomyskiego szpitala. Jak można się domyślić – zagościł tam Święty Mikołaj, który wraz z pomocnikami i przyniósł prezenty. Radość najmłodszych – bezcenna! Pomysłodawcami i inicjatorami akcji były klasy mechatroniczne i mechaniczne grodziskiej szkoły pod opieką nauczycieli Dariusza Kałka i Łukasza Włodarczaka.