Finał w biegach sztafetowych…

Dnia 27 września 2019r. w ramach Licealiady na rok szkolny 2019/2020, odbyły się zawody sportowe w sztafetowych biegach przełajowych. Najlepsze zespoły awansowały do finału wojewódzkiego. Młodzież startowała w sztafetach 10-osobowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Ostatecznie, na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna z Zespołu Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp – grupa chłopców, dziewczęta zakończyły bieg na 2 miejscu.

Reprezentacja ZST wystąpiła w składzie:
Laura Poniży, Patrycja Fórmaniak, Amelia Nowak, Maja Szymaniak, Marta Woźna, Sofia Datsyuk, Julia Filipiak, Nadia Koshakov, Natalia Łuczak, Dominika Rosołek, Weronika Szklarska i Joanna Walkowiak.
Szymon Mortka, Hubert Bielawski, Mikołaj Michalak, Adam Czekała, Cezary Mikołajczyk, Adam Banach, Cyprian Jankowski, Mikołaj Blażejewski, Adam Kozłowski, Maciej Kaczmarek, Dawid Flis, Daniel Cieślakowski i Mikołaj Polerski.
Opiekunowie: Anna Hoffman-Lusina, Jarosław Szulc