Paszporty rozdane

18 i 19 maja, jak co roku, odbył się konkurs dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych Paszport do Zespołu Szkół Technicznych w Grodzisku Wlkp. Konkurs cieszy się dużą popularnością wśród uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, tym razem nie było inaczej. W tegorocznej edycji udział wzięli uczniowie z 20 szkół podstawowych, ubiegający się o Paszport w 9 różnych kategoriach.
W tym roku nauczyciele ZST przygotowali następujące Paszporty: sprawnościowo – mundurowy dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do klasy mundurowej o profilu technik logistyk, matematyczny dla technika informatyka i technika ekonomisty, polonistyczny z elementami grafiki, dla zainteresowanych kierunkiem technik grafiki i poligrafii cyfrowej, fizyczny dla technika mechanika i technika mechatronika, fizyczno-matematyczny skierowany dla chętnych na kierunek technik budownictwa, przyrodniczy dla kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik rolnik, a także geograficzny, dla kierunku technik logistyk.
Laureaci Paszportu, jeśli złożą dokumenty rekrutacyjne na kierunek, z którego otrzymali Paszport, mają zagwarantowane przyjęcie do szkoły. W tym roku, ze względu na sytuację pandemiczną, w trosce o zdrowie uczestników i organizatorów, Konkurs o Paszport od ZST, odbył się zachowaniem zasad reżimu sanitarnego i zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami.
Informacje o laureatach zostały wysłane mailem do szkół podstawowych, w których uczą się nagrodzeni. W dniach 8-9 czerwca br. Paszporty, wraz z nagrodami rzeczowymi zostały dostarczone zwycięzcom.
Uczestnikom dziękujemy za udział w zmaganiach konkursowych, laureatom raz jeszcze gratulujemy, na wszystkich Was czekamy w „różowej”, a na kolejną edycję Paszportu do Zespołu Szkół Technicznych w Grodzisku Wlkp. zapraszamy już w przyszłym roku.