Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Wojsku Polskim „EkstraKLASA wojskowa”

W środę 25 listopada odbyły się szkolne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Wojsku Polskim organizowanym przez Biuro do spraw Programu „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”. W konkursie mogą brać udział tylko uczniowie szkół uczestniczących w programach nadzorowanych przez Ministerstwo Obrony Narodowej: Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych i Oddziałów Przygotowania Wojskowego
Poziom wiedzy wśród uczniów klas mundurowych w eliminacjach był bardzo wysoki, a o końcowym wyniku decydowała minimalna różnica punktów.
Do kolejnego etapu konkursu awansowała trójka uczniów z klasy 3A, którzy reprezentować będą szkołę na etapie wojewódzkim. Organizatorami etapu szkolnego byli nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych: Anna Ledzianowska i koordynator klas mundurowych-Rafał Maluśki.