Aktywny dzień klasy mundurowej

W dniu 3 listopada br. uczniowie Naszej Szkoły z klasy 2AT wraz z wychowawcą Marcinem Łodygą oraz opiekunem Mieczysławem Spiżewskim uczestniczyli w skoordynowanych działaniach szkoleniowych na lotnisku w Kąkolewie. Młodzież miała niezwykłą okazję, aby
poznać systemy logistyczne lotniska cywilnego oraz podstawowe funkcje aerodynamiki i pilotażu. Mogli również zobaczyć samoloty jakie unoszą się nad grodziskim niebem w ramach lotów szkoleniowych Politechniki Poznańskiej. Przyjemności dla klasy mundurowej nie było jednak końca, bo jeszcze w Zdroju postrzelali z karabinka WZ.96 Beryl , ogrzali się przy ognisko i ruszyli marszem w
kolumnie zespołowej w trudnych warunkach pogodowych do szkoły. Podziękowanie kierujemy do Lotnisko Kąkolewo EPPG
imienia Hieronima Frania Kowalskiego oraz GKS GRYF Grodzisk Wielkopolski.