Zumba -uczniowie ZST na maratonie


Już po raz ósmy GHS wypełniła się miłośnikami energetycznej zumby. Przez 3 godziny uczestnicy maratonu mogli sprawdzić swoje umiejętności taneczne, a przy okazji świetnie się bawić! Zajęcia poprowadzili instruktorzy: Marita Piechowiak, Agnieszka Siudowska oraz Ryszard Gotlib. Udział w tym wydarzeniu wzięły udział uczennice z ZST wraz z opiekunami: p. Anną Hoffman-Lusiną i p. Sylwią Roj-Skubel. Szkołę reprezentowały:
1.Zuzanna Sobkowiak kl.4E
2.Zuzanna Sarnowska kl.4E
3.Paulina Waśkowiak kl.4E
4.Marta Bendowska kl.4ET
5.Julia Graczyk kl.4ET
6.Marika Kaczmarek kl.1GT
7.Zuznna Juja kl.3LT
8.Klaudia Jędrzejewska kl.2db
9.Andżelika Adamczak kl.2db
10.Kornelia Brembor kl.2db
11.Emilia Judek kl.2db
12.Wiktoria Ratajska kl.2db

Wszystkim uczestnikom gratulujemy ukończenia maratonu 🙂