ZNAK JAKOŚCI SZKOŁY 2021 DLA GRODZISKIEJ „RÓŻOWEJ”

Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim zajął 38 miejsce w Wielkopolsce w Rankingu Techników 2021 Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” i otrzymał tytuł „Brązowej Szkoły 2021”.

W Rankingu Techników 2021 wzięto pod uwagę 1743 szkoły. Kryteria Rankingu Techników 2021 to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego w 2020 roku.

Całą społeczność szkolną cieszy, że doceniono energię, wysiłek i pracę uczniów i nauczycieli, że dostrzeżono wyniki edukacyjne czego efektem jest tak bardzo prestiżowe wyróżnienie, to ogromna satysfakcja i motywacja do dalszej aktywności poznawczej, do nauki.