Zadbaj o siebie już dziś – spotkanie z kosmetyczką

Dnia 27 lutego 2023r w naszej szkole odbyło się spotkanie z panią Karoliną Drgas-Drzewiecką – dyplomowaną kosmetyczką na temat pielęgnacji twarzy i całego ciała. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy 2GT. Prowadząca przybliżyła tajniki dotyczące
sposobu wyboru kosmetyków oraz dbałości o higienę twarzy, która jest bardzo potrzebna w młodym wieku.
Na zakończenie spotkania była możliwość wykonania dyskretnego makijażu przez panią Karolinę, która wyjaśniała kolejne kroki tej czynności, podkreślając ,aby makijaż nie pełnił roli ,,tapety” na twarzy. Zwróciła również uwagę , że bardzo ważny jest demakijaż, który jest podstawą pielęgnacji każdej cery. Dzięki niemu skóra będzie mogła odpocząć i zregenerować się podczas snu.

Serdecznie dziękujemy Pani Karolinie za ciekawe spotkanie:)