XVIII Wielkopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego

W niedzielę 05.03.2023 w budynku Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, odbył się XVIII Wielkopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego. W konkursie udział wzięły uczennice ZST w Grodzisku Wielkopolskim, uczące się zawodu w Salonie Urody Ewa Nowicka. Konkurs składał się z trzech konkurencji. Wiele godzin praktyk pozwoliło na wykonanie okazałych fryzur. Starania zostały docenione przez komisję, która przyznała uczennicom następujące miejsca. W konkurencji ”Fale na mokro” uczennica z klasy I Gabriela Brus zajęła V miejsce.W konkurencji ”Dział damski” zostały wyróżnione dwie uczennice z klas II. II miejsce zajęła Julia Borowczak, III miejsce zdobyła Marika Pilarska.
Gratulujemy uczennicom osiągniętych sukcesów.