Wznowienie rejestracji szczepień przeciw COVID-19 dla Instruktorów Praktycznej Nauki Zawodu

Szanowni Instruktorzy Praktycznej Nauki Zawodu uczniów BS I Stopnia w Zespole Szkół Technicznych  w Grodzisku Wlkp.!

Od dnia dzisiejszego 02.03.2021 do jutra 03.03.2021 do godz. 13.00 zostanie wznowiona rejestracja kolejnej grupy nauczycieli na szczepienia przeciw COVID-19, (szczepionką Astra Zeneca). Rejestrować będziemy nauczycieli i  Instruktorów  praktycznej nauki zawodu, którzy mają do 69 roku życia, czyli urodzili się  po 31 grudnia 1951 roku.

Nauczyciele, Instruktorzy Praktycznej Nauki zawodu lub inne osoby, które wcześniej nie skorzystały z rejestracji, a były do tego uprawnione, również mogą się zgłosić do szczepienia.

Zgłoszenie instruktorów praktycznej nauki zawodu do szczepienia będzie możliwe tylko do jutra 03 marca br.  do godziny 13.00. 

Sposób zgłoszenia (należy wybrać jedną z podanych form):

1) wystarczy kliknąć w link i wypełnić załączony formularz  

https://forms.gle/Ehmz2gUMhov6UET29       Lub 

2) zgłosić chęć przystąpienia do szczepienia telefonicznie dzwoniąc do szkoły na numer 61 44 45 401. 

Uwaga! 

Osoby, które zgłoszą się do szczepienia przez naszą szkołę, prosimy po pierwszej dawce szczepienia o niezwłoczne poinformowanie szkoły. Należy to zrobić dzwoniąc do sekretariatu szkoły 614445401. Szkoła jest zobowiązana do informowania o tym fakcie Kuratorium Oświaty.