Wyniki V edycji konkursu „Wielkopolska Słowem i Obrazem Malowana”

Zespół Szkół Technicznych w Grodzisku Wlkp. oraz Nadleśnictwo Grodzisk mają zaszczyt przedstawić wyniki tegorocznej edycji konkursu, który przebiegał pod hasłem „Rola detalu w krajobrazie”.
Tegoroczny konkurs przebiegał w niecodziennych warunkach, na które miała wpływ pandemia i spowodowane przez nią zmienione warunki nauczania.
W rezultacie komisja zdecydowała o przyznaniu nagród w kategorii FOTOGRAFIA, zaś w kategoriach FILM i LITERATURA zwycięzców nie wyłoniono.

I miejsce na podium dla szkół podstawowych zajął Dmytro Orel uczeń Szkoły Podstawowej Stęszew – opieka merytoryczna mgr Stella Gołąb – Szlejf.

I miejsce na podium dla szkół średnich zajęła Weronika Tomaszewska uczennica ZST im.E.Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp.

Wręczenie nagród oraz okolicznościowych upominków dla wszystkich, którzy wzięli udział w V edycji konkursu nastąpi na początku roku szkolnego 2020/2021.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział – zapraszamy do zmagań konkursowych w VI edycji „Wielkopolski Słowem i Obrazem Malowanej.
W imieniu organizatorów
Bożena Klapa