Wizyta w magazynie przyszłości firmy Promag

23.11 klasa 1LT kształcąca się w zawodzie technik logistyk, wraz z wychowawczynią Natalią Tratwal-Uglis oraz Wojciechem Drozdem odwiedziła firmę PROMAG, lidera w branży intralogistycznej. Firma ta już prawie 40 lat optymalizuje procesy logistyczne poprzez
kompleksową ofertę obejmującą: systemowe rozwiązania urządzeń do składowania i przenośników, wózki widłowe, urządzenia przeładunkowe, urządzenia dźwignicowe, meble metalowe, urządzenia i materiały do pakowania oraz wiele innych. Przedstawiono nam także film, który przedstawiał zakres prac jakimi zajmuje się firma Promag.
W magazynie przyszłości, uczniowie mogli zapoznać się z:
 automatyczną linię transportu, paletyzacji, składowania i identyfikacji produktów,
 wykorzystaniem technologii RFID,
 systemem gęstego składowania AutoMAG
 autonomicznym wózkiem AGV,
 automatycznym regałem windowy,
 stanowiskiem pick-by-light, czy
 symulatorem wózka widłowego.
Dziękujemy firmie Promag (www.promag.pl) za możliwość odwiedzenia Magazynu Przyszłości oraz pogłębienia wiedzy związanej z nowoczesną intralogistyką.