Wizyta uczniów z Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Tomyślu

Dnia 3 kwietnia 2023 roku w Zespole Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp. gościliśmy 38 uczniów klas 2W, 3S, 3SW w zawodzie sprzedawca z Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Tomyślu wraz z opiekunami mgr inż. Lidią Dudek oraz mgr Joanną Wieczorek – Nwoken. Celem wizyty było zapoznanie się z wyposażeniem Ośrodka Egzaminacyjnego znajdującego się w naszej szkole, w którym to nasi goście będą zdawać egzamin zawodowy. Pani mgr Krystyna Kosicka przygotowała pracownię zgodnie z wymaganiami egzaminacyjnymi, omówiła szczegóły egzaminu praktycznego, zaprezentowała wyposażenie oraz przeprowadziła szkolenie z obsługi kasy fiskalnej i innych
urządzeń stosowanych w handlu. Mamy nadzieję, że dzięki wizycie w naszej szkole uczniowie poszerzą swoją wiedzę i umiejętności zawodowe oraz z większą pewnością przystąpią w czerwcu do swojego egzaminu zawodowego.