Wielkopolska Słowem i Obrazem Malowana – rozstrzygnięcie konkursu

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!
Wielkopolska Słowem i Obrazem Malowana to konkurs, który ma już swoją tradycję i stałych uczestników. Każdego roku organizatorom konkursu- Nadleśnictwu Grodzisk i Zespołowi Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego- przyświeca  idea promowania piękna naszej Małej ojczyzny. W tym roku szkolnym konkurs oddawał hołd Powstańcom Wielkopolskim, dzięki którym nasza codzienność , otaczające nas środowisko są piękne, inspirujące, niezwykłe.
Konkurs pozwala się wypowiedzieć na różne sposoby; powstały więc piękne zdjęcia, prace malarskie, ale i formy literackie.

W piątek w siedzibie ZST w Grodzisku  miała miejsce uroczystość wręczenia nagród.
Pani Dyrektor Anna Matysiak  oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Grodzisk pan Dariusz Szulc uhonorowali zwycięzców i wyróżnionych, którzy nie kryli swego zadowolenia.
Organizatorzy  doceniają fakt, że konkurs gromadzi młodzież  z różnych szkół; warto podkreślić, że najmłodsza tegoroczna uczestniczka jest uczennicą piątej klasy Szkoły Podstawowej w Jabłonnie.

Składamy gratulacje wszystkim uczestnikom dziękując równocześnie za ich pracę, twórczą refleksję i chęć podzielenia się swoim widzeniem Niezwykłego Piękna Wielkopolski.
W imieniu organizatorów
Bożena Klapa