Wielki sportowy sukces uczniów Różowej w XXI Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

VI miejsce  Różowej

Dnia 11 września  2020  w Żerkowie odbyło się uroczyste wręczenie  nagród dla szkół w ramach podsumowania współzawodnictwa sportowego  za XXI Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej  roku 2019/2020  Licealiada

Szkolna reprezentacja udała się na  podsumowanie zawodów  w imieniu wszystkich uczniów odebrali  pamiątkowy puchar  i dyplom za sukces wszystkich, którzy brali czynny udział w zawodach sportowych i godnie reprezentowali szkołę.

Gratulację  dla wszystkich uczniów którzy  reprezentowali i startowali w licznych zawodach sportowych przez cały rok szkolny reprezentując szkołę w zawodach powiatowych, regionalnych  i wojewódzkich.

Mamy nadzieję, że w roku szkolnym 2020/2021 jeszcze większe grono uczniów zaangażuje się w reprezentowanie szkoły w licznych  zawodach sportowych  reprezentując szkołę i zdobywając dla Różowej cenne punkty.