Warsztaty graficzne – sztuczna inteligencja – narzędzia grafiki przyszłości

W dniu 4 kwietnia po raz drugi już mieliśmy przyjemność gościć grafika, pasjonata i miłośnika niekonwencjonalnych i nowych rozwiązań w grafice – Jarka Misia, znanego jako JAROSLAV.

W warsztatach uczestniczyli uczniowie z klas 2CT i 4C wraz z opiekunami: Elwirą Borowczak, Eweliną Łęszczak i Remigiuszem Stopą. Podczas warsztatów Jarek przedstawił nam swoje postrzeganie w projektowaniu graficznym, porozmawiał z młodzieżą o kierunkach w projektowaniu graficznym oraz szeroko pojętym użyciu sztucznej inteligencji w swoich pracach. Uczniowie poznali aplikację AI i możliwości ich wykorzystania. Zajęcia bardzo interesujące, nowatorskie i mamy nadzieję, że Jarek na bieżąco będzie nas doszkalał z nowych rozwiązań w grafice.