Warsztaty dla grafików na Politechnice Poznańskiej

14 listopada 2022 roku grupa 15 grafików, uczniów klasy 4C wraz z nauczycielką Zespołu Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp.  Panią Ewelina Łęszczak  udała się do Poznania, by poznać niektóre tajniki pracy grafika. Uczniowie podczas zajęć na Politechnice Poznańskiej mieli okazję na własne oczy zobaczyć badania jakie prowadzi się na reklamach, bilbordach, ulotkach,  które projektują. Mieli również możliwość przeniesienia się do wirtualnego świata i doświadczyć go. Była też okazja na zapoznanie się z zasadami projektowania stron internetowych. Na koniec odwiedziliśmy studio nagraniowe, gdzie uczniowie bawili się w prowadzących pogodę. Wrażeń jak na jednodniową wycieczkę było naprawdę sporo. Wróciliśmy zmęczeni, ale z głowami pełnymi nowych doświadczeń. Dziękujemy Dyrekcji oraz Pani Magdalenie Ambrozik za możliwość uczestniczenia  w tak ciekawych i rozwojowych zajęciach.