VII Powiatowego Konkursu Poezji Śpiewanej

VII Powiatowego Konkursu Poezji Śpiewanej „ Ocalić od zapomnienia”
Do udziału w konkursie zachęcamy młodzież szkół podstawowych z klas: VII i VIII, która pragnie poznać repertuar polskich wykonawców XX w. Warto nadmienić, że „Ocalić od zapomnienia” jest jedynym konkursem, który propaguje tylko polską muzykę i kulturę w powiecie grodziskim.
Mamy nadzieję, ze konkurs stanie się doskonałą okazją do wyłonienia talentów wokalno – muzycznych uzdolnionej młodzieży szkół podstawowych. Serdecznie zachęcamy do współzawodnictwa tych, którzy mają ochotę sprawdzić swoje umiejętności artystyczne i sceniczne.
Grudzień to miesiąc, który w sposób szczególny wpisał się w historię naszej Ojczyzny: powstanie wielkopolskie, stan wojenny. Dlatego oprócz repertuaru polskich wykonawców, możecie Państwo wykorzystać teksty patriotyczne.