VI Maraton Zumba Fitness

W sobotę 22 lutego 2020r. w Grodziskiej Hali Sportowej odbył się VI Maraton Zumba Fitness. Udział w tym wydarzeniu wzięły uczennice ZST im. Eugeniusza Kwiatkowskiego wraz z opiekunami: Panią Anną Hoffman-Lusiną, Panią Weroniką Bereszyńską oraz Panią Beatą Kleszcz.
Zajęcia poprowadzili niezawodni trenerzy: Marita Herla, Karolina Berezowska, Krzysztof Nowak oraz Mateusz Śmikiel, dzięki którym atmosfera w hali sportowej była niesamowita i wszyscy się świetnie bawili.
Uczestniczki po trzygodzinnym tańcu wyszły z zajęć uśmiechnięte i zadowolone. Z pewnością nie był to ostatni maraton zumby, w którym wzięliśmy udział. Poniżej lista uczennic, które brały udział w maratonie:
Marta Urbaniak kl. I ET
Luiza Czekaj kl. I ET
Olga Stankowiak kl. I D
Małgorzata Lusina kl. IV C’
Dominika Urbaniak kl. IV C
Alicja Pasiciel kl. III C
Weronika Jarmuż kl. III C
Monika Ratajczak kl. III E
Julia Gorzelana kl. IV E
Izabela Maciejewska kl. IV E
Daria Piskorz kl. IV C
Katarzyna Bonia kl. I ET
Daria Walenciak kl. I ET
Martyna Wojciechowska kl. I ET
Dagmara Kubiak kl. III D
Anna Hoffman-Lusina