V Mistrzostwa Zespołu Szkół Technicznych w wyciskaniu sztangi leżąc

W dniu 12 grudnia 2023r. odbyły się V Mistrzostwa Zespołu Szkół Technicznych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Dziewcząt i Chłopców. Organizatorami i sędziami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego: Marcin Łodyga & Rafał Maluśki, siłownia Bechapowiec – GYM wraz z Bartkiem Reślińskim . Patronat nad zawodami objął Starosta Grodziski. Pierwsze miejsce i tytuł mistrza szkoły zajął Mateusz Bąk z klasy 4AT, z wynikiem: 82,5 kg, co dało 74,712 punktów. Drugie miejsce uzyskał Kacper Nadobnik z klasy 5BT, z wynikiem 105 kg i 73,552 punktów. Trzecie miejsce wywalczył Igor Hohm z klasy 2BT, z rezultatem: 117kg i 71,225 punktów. Wśród dziewcząt I miejsce zdobyła Olga Hamrol z klasy 1GT z wynikiem 35,kg i 39,224 punktów. Drugie miejsce uzyskała Paulina Wiśnieska z klasy 3AT z waga 37,5kg
oraz 33,99 punktami, Trzecie miejące wywalczyła Nikola Kordus z klasy 3AT wyciskając 30 kg uzyskując 31,764 punkty, natomiast IV miejsce Marta Kozłowska z klasy 1AT. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody, które ufundowali: Behapowiec GYM, Starostwo Powiatowe w Grodzisku Wlkp. oraz Zespół Szkół Technicznych Grodzisk Wlkp. za co serdecznie dziękujemy, a uczniom gratulujemy
znakomitych rezultatów siłowych.

Marcin Łodyga