V Mistrzostwa Zespołu Szkół Technicznych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Dziewcząt i Chłopców

W dniu 7 grudnia 2022r. odbyły się IV Mistrzostwa Zespołu Szkół Technicznych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Dziewcząt i Chłopców. Organizatorami i sędziami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego: Marcin Łodyga & Rafał Maluśki, siłownia BHP – GYM
wraz z Bartkiem Reślińskim . Patronat nad zawodami objął Starosta Grodziski.
Pierwsze miejsce i tytuł mistrza szkoły zajął Mateusz Hulalka z klasy 4AT, z wynikiem: 97,5 kg, co dało 76,362 punktów. Drugie miejsce uzyskał Maksymilian Odważny z klasy 4D, z wynikiem 102 kg i 70,336 punktów. Trzecie miejsce wywalczył Łukasz Matuszak z klasy 4DT, z
rezultatem: 115 kg i 68,26 punktów. Wśród dziewcząt I miejsce zdobyła Paulina Wiśniewska z klasy 2AT, z wynikiem 42,5 kg i 37,76 punktów.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody, które ufundowali: Behapowiec GYM, Starostwo Powiatowe w Grodzisku Wlkp. oraz Zespół Szkół Technicznych Grodzisk Wlkp. za co serdecznie dziękujemy, a uczniom gratulujemy znakomitych rezultatów siłowych.

Marcin Łodyga