TRZY DNI Z „SIATKĄ”

W dniach 28-30 kwietnia 2025 halę opanowali pasjonaci piłki siatkowej z Zespołu Szkół Technicznych w Grodzisku Wielkopolskim. Do rozgrywek przystąpiło prawie 300 zawodniczek i zawodników reprezentujących ponad 30 klas. Był pot, śmiech, łzy i zagubione piłki oraz bluzy. Nowe przyjaźnie, odkryte talenty i współpraca na boiskach rozbudziły apetyt na samodoskonalenie. Zapraszamy za rok 🙂