SZKOLNE ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY

SZKOLNE ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY „Wiem wszystko o ubezpieczeniach społecznych ZUS”

2 grudnia odbył się pierwszy z trzech etapów Olimpiady ZUS. Na poziomie szkolnym rywalizowało 21 uczniów z naszej szkoły, którzy musieli wykonać zadania testowe.

Najlepsze wyniki osiągnęli :Ewa Studzińska z kl. 2 B, Weronika Tomaszewska z kl. 2 A ( obie po 16 pkt.)oraz Kinga Krawczyk i Karolina Wójcik ( obie z kl. 2E). Jak w zeszłym roku, niezbędne okazało się losowanie, aby wyłonić trzecią reprezentantkę szkoły spośród uczennic klasy 2E, które zdobyły równą ilość punktów (po 15). Szczęście uśmiechnęło się do Karoliny.

Gratulujemy!

Widoczne na wspólnym zdjęciu uczennice – od lewej: Karolina ,Ewa, Weronika zostaną zgłoszone do etapu wojewódzkiego, w którym weźmie udział 10 szkół średnich Wielkopolski.

Za organizację I etapu Olimpiady ZUS w naszej szkole odpowiadali: prof. N. Tratwal-Uglis i J. Czechowski