Szanowni Rodzice, Szanowni Pracodawcy i Drodzy Uczniowie!

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. od dnia 25 marca 2020 r. zajęcia szkolne będą odbywać się w sposób zdalny. Przechodzimy na nauczanie online. Szczegółowe informacje zostały przesłane za pośrednictwem e-dziennika.

Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia obowiązek szkolny realizują w tygodniu szkoły zostając w domu i ucząc się zdalnie. Prosimy pracodawców aby w tym czasie umożliwili uczniom pozostanie w domu. Organizacja tygodnia praktyk zależy od pracodawcy i jego dobrej woli. Jednocześnie apelujemy do wszystkich pracodawców zatrudniających młodocianych pracowników o podjęcie adekwatnych do sytuacji i zgodnych z oczekiwaniami uczniów i ich rodziców decyzji.