Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu 2021

Każdego roku w trzeci czwartek listopada przypada Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu. W tym roku idea dnia, w którym zachęca się palaczy do zerwania z nałogiem przypadła 18 listopada. Niestety pandemia ograniczyła nas do przeprowadzenia akcji dla całej społeczności uczniowskiej. W czwartek zorganizowano w klasach lekcje w ramach edukacji zdrowotnej. Uczniowie podczas zajęć poszerzyli swoją wiedzę na temat skutków palenia tytoniu oraz sposobów rzucenia nałogu. Oprócz tego mogli wziąć udział, w konkursie rozwiązując test wiedzy na temat skutków palenia tytoniu. Poniżej przedstawiamy zwycięzców, którzy poradzili sobie najlepiej w konkursie :
Sara Abramowska – kl. II bb
Oliwia Wojtkowiak – kl. II pb
Maksym Dissa – III B
Zuzanna Marach – II bb
Wiktoria Misiak – II pb
Wszystkim gratulujemy!
O terminie odbioru nagród powiadomimy zwycięzców poprzez wiadomość w e-dzienniku.