Światowy Dzień do Walki z Aids

4 grudnia 2023r. w Zespole Szkół Technicznych obchodziliśmy Światowy Dzień do Walki z Aids. Program profilaktyki młodzieży
zaadresowany był do uczniów klas I. Uroczystość uświetnili goście i prelegenci: dyrektor Zespołu Szkół Technicznych pani Magdalena
Ambrozik, Starosta Powiatu Grodziskiego Sławomir Górny, z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, panie: Julita Żurek i Katarzyna Łamaszewska, z Komendy Policji w Grodzisku Wielkopolskim: oficer prasowy st. sierżant Aleksandra Hoffmann oraz sierżant Rafał Trzciński, pani psycholog Patrycja Kurpisz. Spotkanie było też podsumowaniem XXI Wojewódzkiego Konkursu „Nie daj szansy Aids”, zorganizowanego przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu. I miejsce zajęła Wiktoria Polak z klasy V CT, wyróżnienie otrzymała Olga Pikosz z klasy 2ET. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy IVD: Dominik Wielgosz, Norbert Olejniczak, Wanessa Szczukowska, Estera Stróżyk, Natalia Wróbel, Natalia Marciniak oraz uczniowie kl. IIIDT: Maciej Adler, Tomasz Kubel.
Uroczystość poprowadziły: Maja Chełmińska z kl. IFT i Jagoda Łabińska z kl. ILT. Nad całością czuwały koordynatorki: p. Anna Majcherek,
p. Anna Ledzianowska oraz p. Mirosława Tulińska. Oprawę muzyczną przygotowała p. Anna Piaskowska – Szeszuła.